Op 1 augustus 2019 starten de inschrijvingen voor het nieuwe seizoen. Nieuw bij de inschrijving is het online betalingssysteem waardoor u op het einde van de inschrijving de betaling direct kan voltooien.

Meer info omtrent ons lesaanbod kan je vinden onder de rubrieken ‘Let’s Gym’ & ‘Let’s Dance’ in bovenstaand menu. Indien u verder vragen heeft omtrent ons aanbod kan u steeds mailen naar info@turnclubathe.be.

Bent u nieuw binnen onze club of wenst uw kind ook in een andere groep aan te sluiten, dan kan er steeds één les vrijblijvend worden gevolgd zonder inschrijving. Vanaf de tweede lesdeelname vragen we om in te schrijven via deze pagina, zodanig de gymnast verzekerd is voor mogelijke ongevallen.
Voor bepaalde groepen is er een limiet vastgesteld op het aantal gymnasten dat in een groep kan aansluiten. Hiervoor geldt het principe first come, first served.

We kijken er alvast naar uit jullie kinderen (opnieuw) te mogen verwelkomen in september!

Logo_footer   
     © Copyright 2015